Kāzas pludmalē mums asociējas ar skaistām Instagram bildēm. Mierīgs, saulē ņirbošs, ūdens, mērena vēja brāzma, kas ik pa laikam iepūš plīvurā, zeltainas smiltis un zilas debesis. Pasaka par ko sapņo ikviena topošā līgava!

2 lietas kas šajās bildēs ir paslēptas

  1. kurā valstī tas notiek. Labi zinām, ka uz pasaules ir vietas, kas mūs priecē ar sauli pat 350 dienas gadā.
  2. pedantiska sagatavošanās, lai gala rezultāts izskatītos viegls, dabisks, skaists.

Nav iespējams aizstāt lietus mākoņus ar sauli, bet sagatavoties gan ir iespējams. Tālāk lasi, kas jāņem vērā, lai Tev būtu pasakainas kāzas pludmalē.

Kāda ir svarīgākā atšķirība starp mūsu un dienvidu pludmalēm?

Latvijas pludmale ir publiski pieejama. Pārliecinieties vai Jūs izvēlētajai vietai kāzu dienā kāds nespēlēs blakus volejbolu vai lidojošo šķīvīti. Mums ir patiess stāsts par to kā ar teltīm centāmies norobežot kāzu zonu un pieklājīgi transportējām vasaras prieku baudītājus ārpus kāzu ceremonijas vietas. Izvēlaties kādu nomaļāku pludmales zonu un laicīgi to norobežojiet.

Kāpēc ēdiens vēl nav atbraucis?

Svarīga, bet 90% gadījumu neapdomāta tēma ir loģistika. Šajā gadījumā iet runa par to kā ēdinātāji, dekoratori, mūziķi u.c. nokļūs līdz norises vietai. Kāpās un pludmalē iebraukšana ir aizliegta un bieži vien manevriem ar kravas busiem nav vietas. Kā risinām? Pirmkārt informējam par to iesaistītās puses, otrkārt plānojam piegādes laicīgi un vienu pēc otras. Stāstiem par iestigušiem busiem, smagu konstrukciju nešanu 200m pa smiltīm un sastrēgumiem uz vienīgās kāpu taciņas atvēlēsim vietu kādā citā stāstā.

Kur palikuši viesi?

Šis attiecas uz meitenēm, sievietēm, kundzēm un jaunkundzēm. Lūdzu laicīgi atgādiniet daiļā dzimuma viesiem par maiņas apaviem vai piekukuļojiet 4 spēcīgus vīrus, kas daiļavas transportēs no auto līdz pludmalei ar neskartām augsto papēžu kurpēm un neizmežģītām potītēm. 🙂 Varam to uztvert kā humoru, bet kā zinām- katrā jokā ir daļa patiesības. Parasti viesi ierodas ar savām automašīnām. Vai visiem pietiks vietas un pēdējiem nebūs jāmēro neliels pārgājiens līdz ceremonijas norises vietai?

Mīļais, tikko aizlidoja tumbas!

Pludmalē īpaši vērīgiem jābūt attiecībā uz laikapstākļiem. Vējš pludmalē ir brāzmains un no tā jāuzmanās ne vien ceremonijas laikā. Ja iepriekšējās dienās ir bijis spēcīgs vējš, tad ļoti iespējams, ka ceremonijas vietā nu jau atrodas jūra. Lietus pludmalē nav nekas traks, ja esat padomājuši par lietussargiem vai teltīm. Šeit piebilde- ne tikai sev, bet arī viesiem! 🙂 Mūsu pieredzē ir bijušas kāzas pludmalē, kad uznāca 10 minūšu vētra burtiski no nekurienes. Laimīgā daļa ir tā, ka visi bija jau devušies prom, bet skaņotāji, mēs un ēdinātāji izjutām kā ir kad tumbas dodas peldēties un galdauti pārvēršas par lidojošajiem paklājiem.

Kā noorganizēt pasakainas kāzas pludmalē.

Ok, ja viss tik slikti, ko lai dara!?

Viss nebūt nav slikti. Latvijā vienkārši jāpievērš vairāk uzmanības plānošanai. labi saplānotas kāzas pludmalē pat lietainā laikā būs skaistas un neaizmirstamas.

  • Atrodiet nomaļāku vietu un laicīgi to norobežojiet.
  • Informējiet piegādātājus par to, ka, iespējams, būs jāmēro šaurāks un garāks ceļš.
  • Neaizmirstiet par viesu ērtībām.
  • Attiecībā uz telts nomu- izvēlieties kādu no lielajām teltīm, sākot no 5x10m un vairāk. Kāpēc? Jo sliktākajā scenārijā, Jūs vienkārši aizvērsiet visas sienas un baudīsiet netraucēti kāzas kopā ar saviem mīļajiem viesiem. Neviens nebūs ne salijis, ne nosalis un visi kopā laimīgi dosieties uz nākamo svinību punktu.

Kad zināt kā kāzas pludmalē izvērst tiešām skaistā pasākumā, laiks izvēlēties atbilstošu inventāru: http://ktnoma.lv/katalogs/ Lai pozitīvām emocijām piepildīta kāzu plānošana!