Piekritīsiet, ka pasākumu jomā nav divu vienādu pasākumu. Telšu noma ir joma kur nestandarta = standarts, tāpēc raksts par patiesi unikālu projektu, kas prasīja uzdrīkstēšanos, uzticēšanos starp mums un klientu, un 5% veiksmes labvēlīgu laikapstākļu veidolā.

Kas unikāls rindā nostādītās 3x3m teltīs?

Ar ko lai sāk… kā būtu ar 60 m garu tuneli, sastāvošu no 20 3x3m teltīm? Ok, tas viss? Ne gluži- norises vieta ir pamests lidlauks, kur pašreiz ieskrieties var vien vējš, bet vienīgais kas var pacelties ir teltis virs augsta līmeņa vadītāju, klientu un ekspertu galvām.

Kā mēs “iekūlāmies” šajā avantūrā?

Nekā neparasta- klientam bija nepieciešama 60m gara telts. Lielā pasākumu telts bija rezervēta, bet bija nerimstoša vēlme rast risinājumu, jo klients uz mums paļāvās un bija atvērts radošām idejām. Attiecībā uz pēdējo- paldies, patiesi novērtējam, kad klients uzticas mūsu ekspertīzei.

Tagad pie svarīgākā. Kas šo projektu KT noma pārvērta no avantūras par profesionālu risinājumu?

Vai mēs uzņemamies trakus projektus? Protams! Bet ar vienu noteikumu- ja tos ir iespējams transformēt drošā estētiski pievilcīgā risinājumā. Šis bija tieši tāds. Pirmkārt tika izzinātas klienta vēlmes, lai saprastu vai 3m platums un 2,10m ieejas augstums atbilst klienta vajadzībām. Otrkārt tika izzinātas visas tehniskās nianses– segums, novietojums, pielietojums, stiprināšanas iespējas, gaidāmie laikapstākļi. Treškārt devāmies uz objektu ar skaidru plānu un atbilstošiem instrumentiem.

Lai sākas izklaides! 60 m garās konstrukcijas uzbūve.

  • Pirmkārt, kopā tika stiprinātas pilnīgi visas telšu daļas- jumti, sienas, kājas. Tas nozīmē, ka visā garumā jāizmanto viena veida sienas, bet kājas tiek stiprinātas gan augšā, gan apakšā, lai nepieļautu brāzmas radītu inerci. Drošākais risinājums ir nelikt sienas, jo tiek izveidota 60m gara bura, bet šoreiz tas nebija iespējams.
  • Otrkārt, teltis pie zemes tika stiprinātas ar izspiedējdībeļiem, kas ir īpaši efektīvi asfalta segumā. Ar šāda tipa metāla dībeļiem tiek stiprinātas sastatnes pie fasādēm un lielās teltis. Šoreiz to pat nenosaukt par pārlieku piesardzību, jo šāda konstrukcija var radīt līdzvērtīgu slodzi iepriekšminētajām, bet rāmis nav tik izturīgs kā sastatņu vai lielās telts konstrukcijā. Papildus stropes vidēji 30 grādu leņķī, atsietas pret lielajām naglām, kas nostiprinātas asfaltā. Par naglu drošu stiprināšanu asfaltā varu pačukstēt noslēpumu- ir jāurbj par 2 mm mazāks caurums kā naglas diametrs, lai to maksimāli droši nofiksētu virsmā.
  • Pēdējais faktors- viens no svarīgākajiem- laikapstākļi. Pats riskantākais faktors, jo varam pret to sagatavoties, bet nevaram ietekmēt. Visdrīzāk šis bija projekts pirms kura realizācijas visbiežāk tika pārbaudītas laikaprognozes.

Vērtīgā atziņa no šīs pieredzes?

Kontrolēta uzdrīkstēšanās atmaksājas un tieši nestandarta risinājumi rada lielāko pievienoto vērtību. Uzziniet kad nomāt ir izdevīgi: http://nordtent.com/gazebo-hire-right-choise saturs angļu valodā.

Izmantotais inventārs: